Merhabalar Oyuncu Sitemize Hoş Geldin, Sayın Oyunsever!

Oyun hakkında soru sormak gelişmeleri öğrenmek, kaynaklara erişmek için
kayıt olup eğelenceye başlayabilirsin. Kesinlikle ücret istenmemektedir.

HAYDİ BAŞLAYALIM!

Metin2 PvP Panel -Web Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

you

Member
Katılım
24 Şub 2023
Mesajlar
75
1-Bu Alan Metin2 Pvp Panel-Web Alanıdır. Alan dışı konu açılması yasaktır. Açılması durumunda konu uygun alana taşınacaktır.
2-Paylaştığınız Panel OyunForum Formunda Satışa sunulmuş bir panel ise konunuz kapanır, Download Linkleriniz kaldırılır. Uyarı Cezası Alırsınız.
4-Satışta olan panel üzerinde Yazılımsal geliştirmeler yapıp paylaşılması durmunda konunuz açık kalacaktır. ( Basit Geliştirmeler Geçersizdir. )
5-Temada renk değişimleri olması durumunda genel durum değerlendirmesi yapılır. OyunForum Development Admini İnisiyatif Hakkını Saklı Tutar.
6-Belirli Bir alandaki Panel hakkında bilgi almak isterseniz bu alanı kullanabilir konu açarak üyelerin bilgi ve fikirlerini alabilirsiniz. Fakat amacınız belirlediğiniz paneli yaptırmak/istemek ise, Development İstek Kategorisini kullanmalısınız.
7-Toplu bir şekilde panel paylaşmak uygun değildir. Konu İçerisinde Maks. 5 Adet Panel paylaşımı içermelidir.
8-Panel İçerisinde Yazılımsal değişim yaptıysanız bunu V1 V2 Şeklinde Belirterek Konuyu Açabilirsiniz.
9-Eğer Web Panelinizin Birden fazla teması var ve merkezi bir erp uygulaması ise, Maks 5 Adet Panel paylaşım kuralı geçersizdir. Sistemin tüm panel ve yazılımları tek konu altından paylaşılabilir.
10-Paylaşılan tüm Web Panel sistemlerinin DEMO ve Görsellerinin konu içerisinde bulunması zorunludur. Bulunmaması durumunda konunuz kapanır.
11-İlgili konunuz eğer bu Sebepten kapatıldı ise, Bölüm Moderatörüne bilgi vererek 24 Saat için açtırabilirsiniz. Bu süre zarfında konunuza DEMO veya Görsel eklemesseniz uyarı cezası alırsınız.
12-Paylaşımı yapılan tüm Web Panel uygulamalarının VİRÜSTOTAL taramasını konu içerisine eklenmesi zorunludur.
13-Forum içerisinde Satışı bulunan Web Panel konunuzun tanıtımını Detaylı şekilde Anlatımı olması şartıyla bu alana tanıtımını açabilirsiniz.
14-Satış Konusu Linki Eklemek Mecburidir. Eklenmemesi Durumunda Konunuz Kapanır.
15-Kişisel veriler korumak amacıyla, Web Panel uygulamalarınıza “.rar” şifresi koymanız yasaktır..
16-Web Panel Kategorisi içerisinde Lisanslı/Lisanssız veya Yazılım Kod Koruma Bulunan/Bulunmayan Konularınızı Paylaşabilirsiniz.
17-Genel Forum Kuralları, Gizlilik ve Hizmet Sözleşmesi içerikleri bu alanda da geçerlidir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BaseDecode