Merhabalar Oyuncu Sitemize Hoş Geldin, Sayın Oyunsever!

Oyun hakkında soru sormak gelişmeleri öğrenmek, kaynaklara erişmek için
kayıt olup eğelenceye başlayabilirsin. Kesinlikle ücret istenmemektedir.

HAYDİ BAŞLAYALIM!

GM İlanları Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

you

Member
1-Türkçe'mize özen göstererek yazınız. ( $, q, x, w ) gibi Türkçe'mizde olmayan harf ve şekillerin kullanımı da yasaktır.
2-Kendinizi tanıtmak veya GM aramak için, 2 veya daha fazla konu açmak yasaktır.
3-Bölüm içerisinde GM'lik haricinde konu açmayınız ( soru, istek, öneri, tanıtım v.b)
4-Konu türünü doğru bir şekilde seçiniz. (GM Arıyorum - GM Olmak İstiyorum)
5-Gm Adayı olan kişi hakkında karalama, küfür v.b içerikli mesajlarda bulunmayınız.
6-Konu içerisine veya mesaj içeriğine bu bölüm içerisinde, telefon, gsm veya ev telefonu adresi bırakmak kesinlikle yasaktır. Konu direkt kapatılır.
7-Bölüm kuralları veya forum kurallarına aykırı konuları yönetime bildir butonuna tıklayarak, bizlere bildiriniz.
8-Konu üzerinde farklı sitelerin linkinin verilmesi yasaktır (Gm aranan serverin sitesinin linkini vermek yasak değildir)
9-Reklam yapmak, (Forum , Site Tarzı Reklamlar dahil) yasaktır.
10-Spam,Flood yapmak yasaktır.
11-Adult ve küfürlü içerik paylaşmak yasaktır(+18).
12-Paylaşımcıyı ya da yorum yazanları uygunsuz üslupla uyarmak ya da görüşlerini uygunsuz üslupla bildirmek yasaktır.
13-Paylaşılmış olan konun aynısını açarsanız (konu tekrarı) , konunuz kilitlenir.
14-Forumuzun genel kurallarında olduğu gibi kişi veya kurumlara hakaret, rencide edici, aşağılayıcı, küfür içeren mesajlar atmak kesinlikle yasaktır.
15-Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici mesajlar gördüğünüzde, konuyu veya mesajı bize bildirebilirsiniz.Bunun için rapor butonunu kullanabilirsiniz.

*Bölüm kurallarında yazılı olmasa bile, forum yönetimi belirli durumlarda kendi insiyatifini kullanıp yaptırımlar uygulayabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BaseDecode