Merhabalar Oyuncu Sitemize Hoş Geldin, Sayın Oyunsever!

Oyun hakkında soru sormak gelişmeleri öğrenmek, kaynaklara erişmek için
kayıt olup eğelenceye başlayabilirsin. Kesinlikle ücret istenmemektedir.

HAYDİ BAŞLAYALIM!

Server Tanıtımı Magic To Master----- Pvp Değil Orjinal Yeni Bir Oyun

tetse123

New member
Katılım
26 May 2023
Mesajlar
1
Sevgili oyuncular , bugün sizi son derece heyecan verici bir oyunla tanıştırmak istiyoruz. Uzakdoğu kültürünün güçlü mitolojik figürleri, güçlü kahramanlar ve harika savaş mekanikleriyle dolu bir oyun.

Bu oyunda, karakterinizi yaratacak ve Uzak Doğu'nun Arasina kıtalarında güçlü dünya patronlarını ve onların hizmetkarlarını yeneceksiniz. Elde ettiğiniz ganimet, karakterlerinizi güçlendirmek için kullanılabilecek veya imparatorluğun pazarında satılabilecek eski büyü bonusları verecektir. Tanıdık hack and slash tarzı dövüş sistemi, oyunu oldukça aksiyon dolu ve eğlenceli hale getiriyor. Sizi her seviyede eğlendirecek ve hayatınızın en eğlenceli MMO oyununu oynuyormuş gibi hissetmenizi sağlayacak. Adil ve rekabetçi bir oyunla, her alanda uzmanlaşmanın mükemmel deneyimini yaşayacaksınız.

Oyun, her biri kendine özgü dövüş yeteneklerine sahip 8'den fazla farklı karakter sınıfı, 4 farklı hanedan ve 2 güçlü tarikat içerir. Ayrıca size eşlik edecek birçok binek, evcil hayvan karakterinizi güçlendirecek milyonlarca ekipman ve aksesuar ve birçok farklı görev, lonca savaşları ve PvP arenaları var. Ayrıca diğer oyuncularla takım kurabilir veya herkese karşı savaşabilirsiniz.

Magic To Master, uzak doğu kültürünü seven oyuncular için mükemmel bir seçimdir.


YoutubeUzun süredir üzerinde çalıştığımız ve şu anda tamamı tamamlanmış ve oynanmaya hazır olan MMORPG oyunumuz Magic To Master, 30 Mayıs 2023 tarihinde Kickstarter'da yayınlanacak.

Yaklaşık 25 farklı dili destekleyen uluslararası bir MMORPG oyunudur. M2M, bildiğiniz birçok MMORPG oyunundan ilham alan gelişmiş bir yelpazeye sahiptir.

Lütfen Kickstarter'da Magic To Master'ı desteklemeyi düşünün ve oyunu geri getirmek için ihtiyacımız olan desteği bulmamıza yardımcı olun. Oyun tamamen bitti ve oynamaya hazır. Oyunun oluşturulduğu oyun motoru, tüm yasal ve resmi hakları Laniatus LLC'ye aittir.


Magic To Master'da P2P (yani iyi bilinen C2C iş modeli) oyuncudan oyuncuya yasal ticarete izin verecek şekilde resmi olarak karar verilmiş ve şirket tarafından yapılandırılmıştır. Size bu yeni nesil klasik MMORPG'yi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.
30 Mayıs'ta Kickstarter'da Magic To Master'a geri dönün ve değerli ve sınırlı ödüller kazanma şansı yakalayın.

Kickstarter

Kickstarter

Lütfen projemizi takip etmeyi unutmayın, projeyi takip etmek için Kickstarter lansman öncesi sayfasındaki yeşil renkli " Lansmanda beni haberdar et " butonuna tıklamanız yeterli.Aşağıda sizler için kısa bir video hazırladık.

Youtube

Ayrıca Steam üzerinden istek listesine ekleyin. Oyun sunulduğu zaman ilk sizin haberiniz olsun !

Steam

Discord Adresimiz : Discord

Desteğiniz, sabrınız ve anlayışınız için gerçekten çok teşekkür ederiz.
 
BaseDecode