Merhabalar Oyuncu Sitemize Hoş Geldin, Sayın Oyunsever!

Oyun hakkında soru sormak gelişmeleri öğrenmek, kaynaklara erişmek için
kayıt olup eğelenceye başlayabilirsin. Kesinlikle ücret istenmemektedir.

HAYDİ BAŞLAYALIM!

Metin2 PvP Soru-Cevap Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

you

Member
1-Bu Alan Metin2 PvP Soru-Cevap Alanıdır. Alan dışı konu açılması yasaktır. Açılması durumunda konu uygun alana taşınacaktır.
2-Metin2 Development ile ilgili her türlü sorunuzu bu bölümde konu açarak sorabilirsiniz. Fakat amacınız ücretsiz yaptırmak/istemek ise, Development İstek Kategorisini kullanmalısınız.
3-Bu bölümde "Ücretli" içerik tanıtmak yasaktır.
4-Konu başlıklarınıza göre, açtığınız konularınız kapatılabilir veya uygun bölüme taşınabilir.
5-Aşağıda bazı konulmaması gereken konu başlıkları örnek olarak paylaşılmıştır.
6-"Sa" "Lütfen yardım edin" "Bu sorunu çözene gmlik" "Arkadaşlar bakın acayip bir sorun" "Allah'ını seven yardım etsin" "Sorunu çözene kaç para isterse vericem" "Yardım siteleri" "Yardım edene çok dua ederim" "Nolur bakın arkadaşlar" "Nolur yardım edin arkadaşlar"
ve buna benzer adı olan tüm konular kapatılır.
7-Bu gibi başlıklar yerine sorun ile ilgili ipuçları veren başlıklar tercih ediniz.
8-Aşağıda bazı başlık örnekleri verilmiştir,
9-"Npc ekledim bir sorun var, yardım" "Mysql hatası, yardım" "Npclere tıklanmıyor yardım" "Serverım çöktü, napabilirim yardım" "Serverım saldırı altında yardım"
"Filezillada sorunum var hata alıyorum, yardım" "Log hatası alıyorum,yardım"
9-Bu gibi başlıklar daha yararlıdır ve yardım edecek kişinin işini kolaylaştırır.
10-Gmlik karşılığında yardım istemek, ücretli destek vermek ya da server kurmak yasaktır.
11-Kişisel veriler korumak amacıyla, dosya içerikli paylaşımlarınıza “.rar veya .zip” şifresi koymanız yasaktır.
12-Eklenen dosyalarda ve görsellerde forum dışı link bulunmamalıdır.
13-Bölümle alakasız konular sorgusuz uygun bölüme taşınır eğer forumla ilgisiz kategorisiz bir konuysa kapatılır, devamı halinde cezai işlem uygulanır.
14-Kurallara uymayan bir mesaj gördüğünüzde bunu bize bildirebilirsiniz.Bunun için "Rapor" butonunu kullanabilirsiniz.
15-Genel Forum Kuralları, Gizlilik ve Hizmet Sözleşmesi içerikleri bu alanda da geçerlidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BaseDecode